top of page

REFERENCE

Success! Message received.

Lucka & Martin

Mužů jen doporučit.Martin na naší svatbě působíl nenápadně a na všechny hosty zanechal velice dobrý dojem. Jeho práce mi vyrazila dech. Není potřeba dále komentovat.Celý den byl přirozený a Martin byl, bych řekla i chvilkama neviditelný :) ještě chci upozorněni na jeho kamarádky a přesto profesionální přístup. Dobrá a rychlá komunikace a přizpůsobivost. Jednoduše naprostá spokojenost. :) ještě jednou děkuji za dokonalé zachycení nádherných životních okamžiků.

Lukas & Lucinka

Add some more info about this item...

Kovářova kobyla chodí bosa a dostat mě před objektiv je opravdu kumšt. Když to moje zlato zatoužilo po společných fotkách, věděl jsem, že je budeme mít od Martin Poštulka / Photography. Znám toho chlapa už nějaký ten pátek a jeho osobitý styl fotek se mi prostě líbí a to moc. Když k tomu člověk přidá spoustu srandy a pecka procházku zakončenou luxus kafčem...tak není moc vo čom :-D. Díky Marťas !!! Za nádherné fotky i za super odpoledne !!!

Mísa & Michal & Dominik & Sebastian

Add some more info about this item...

 Focení v domácím prostředí jsem se hodně bála. Nemáme doma žádné exkluzivní prostory pro focení. Říkala jsem si, jak ty fotky probůh budou vypadat. Ale Marťa se s tím báječně popral. Božsky zachytil naši rodinnou atmosféru plnou lásky a něhy, přímo to z fotek srší. Náš starší syn, tříletý neposeda Domíšek, focení moc neholduje, a přesto ho Martin uměl zachytit v těch pravých momentech. Marťas je velký pohodář, focení jsme si užili nejen my s manželem, ale nakonec i tříletý Domíšek a dvouměsíční Sebíšek, který to téměř celé prospal. A jsme nadšeni, že máme nového "strejdu" :-D, ke kterému se budeme rádi vracet na focení.

Valerie & Ondej & Vincent & Frantisek

Add some more info about this item...

Domluvit se s Ondrou, že se necháme zvěčnit od profesionála bylo několik let nereálné :) Ondrova obava z úsměvů na povel, přetvařování a nepřirozených póz byla tak velká, že jsem si musela počkat až na seznámení s Martinem, který fotil kamarádce svatbu. Styl jeho práce i jeho osobnost nás tak okouzlila, že jsem se i já konečně dočkala :) Focení probíhalo v úžasné atmosféře, že se těšíme na další příležitost potkat se s Martinem a jeho foťáky :)

Jana & Lukas & Verunka

Add some more info about this item..

 Jednou jsem se své kamarádky a super sousedky zeptala neznáš nějakého dobrého fotografa? Bez váhání odpověděla ANO znám jednoho perfektního fotografa a navíc je to super člověk. Tak jsme se koukli na portfolio tohohle človíčka a neváhali jsme ani minutu okamžitě jsme ho kontaktovali. A měla pravdu přišel pohodář a hrozně milý člověk. Nejen že splnil všechna naše očekávání ale užili jsme si super den! Bylo to naše první profesionální focení a díky Martinovi nebude ani poslední. Určitě ho ještě oslovíme a už teď víme že to bude stát za to. Fotky jsme měli rychle hotové a ani o jedné nemůžeme říct něco špatného. Martin je profesionál a hlavně a to je hodně důležité ho jeho práce baví. Řekli bychom pokud máte z focení obavy a nejste si jistí zda do toho jít, tak nemějte, obraťte se na Martina! Hned vás vašeho strachu zbaví, focení vás bude bavit a výsledek bude stát za to! Moc moc děkujeme Marťo! :-) 

Barbora & Kuba

Nejkrásnější momenty si zapamatujeme, ale proč si je nezvěčnit a tak jsem se domluvila s Martinem, jestli by moje přání nezrealizoval a vyšlo to :) Původně mělo být focení venku, ale aprílové počasí nám to zkazilo. Martin však přišel s nápadem nás vyfotit doma a přijet za náma z Ostravy do Brna. Jeho nápad byl skvělý a i samotné focení bylo parádní a pohodové. Splnil naše přání více jak na 100%! :) Určitě to nebylo poslední focení s Martinem. Už se těšíme, jak Evička bude capkat a domluvíme se na krásném focení v přírodě :) Děkujeme mooooc! :)

Liesbeth & Family

On Sunday we had a great photo shoot with our kids. We asked for spontaneous pictures of our happy kids and that is what we got. Martin was relaxed, creative and had lots of patience with our four active kids. We love the result!

Tereza & Dusan & Sofinka

Na Martina už jsme měli dlouho zálusk :). Vždy se mi líbila jeho práce. Fotil několik mých přátel a vždy s perfektním výsledkem, fotky přirozené, nestrojené a spontánní. Využili jsme tedy jeho služeb a naplánovali si rodinné focení, které dopadlo skvěle. Focení probíhalo úplně uvolněně, prostě jsme si udělali procházku Vítkovicemi a za 2 dny nám přišla hromada nádherných fotek, se kterými jsme sklidili ohromný úspěch! Martinovi děkujeme a těšíme se na přístě

Niky & Tom

Marťajse známe více než deset let, a tak když jsme se rozmýšleli nad tím, kdo nám nafotí svatbu, bylo rozhodnuto. Jsme moc rádi, že to byl zrovna Martin, který nás provázel celým svatebním dnem. Pro nás to byl nejen fotograf, ale i kamarád, díky kterému byla atmosféra naprosto uvolněná a bez stresu. Martin se přesto choval naprosto profesionálně. Kolikrát jsem ani nevěděli, že fotí a fotky, které vznikly jsou jedinečné. Martin si svým přístupem získal sympatie všech svatebních hostů a dodnes na něj vzpomínají. Martinovi děkujeme za krásné a originální podzimní fotografie a za to, že byl součástí, pro nás, tak důležitého okamžiku. Nemohli jsme si vybrat lépe.....Takže thanks for all :-)

Alena & Michal

 S Martym jsme se nejdříve seznámili v rámci předsvatebního focení, kdy jsme se ujistili, že focení bude uvolněné a se skvělou atmosférou. každá fotka je jedinečná a zachycuje náš krásný den s rodinou a přáteli. Pro Martyho nebylo nic problém, vyhověl nám a vyšel vstříc. Moc děkujeme, rádi se s Tebou ještě setkáme při dalším focení :)!!!

Zoey Conde

Focení s Martinem jsem si moc užila. Domluva byla rychlá a bezproblémová. Sám vybral krásné místo na focení a celou dobu byl velmi milý. Cítila jsem se jako s kamarádem a nebyla vůbec nervozní. Fotky poslal za pár dnů. Určitě doporučuji :)

Katka & Martin

Martin Poštulka je výborný fotograf. Velice dobře ví jak nadchnout i lidi, kteří se do focení zrovna nehrnou. Focení mu jde od ruky, vše jde velice přirozeně. Naprosto jedinečné je světlo jeho fotografií. Moc děkuji a už teď se těším na další spolupráci, která už teď je doslova za rohem.

Markét & Ondra

Martin Poštulka je naprosto skvělý fotograf. Lepšího fotografa naší svatby jsme si nemohli vybrat. Musím říct, že s mým manželem je focení složité, protože se nerad fotí, ale Martin přesně věděl co má dělat a jak nás uvolnit. Nikdy nenutí lidi dělat, co nechtějí, takže fotografie jsou opravdu přirozené. Je skvělé jej pozorovat při jeho práci, protože přesně ví, co dělat. Moc ti Martine děkujeme za skvělé chvíle při focení a samozřejmě za úžasné fotky.

Renáta & Matěj

Lepšího fotografa jsme si nemohli přát. Fotky jsou plné krásných momentek, každá fotka vystihuje jiný příběh. Nejen, že zachytil krásne okamžiky nás, ale i všech svatebčanů. Když se koukáme na fotky, přehraje se nám celý den od začátku. Taktéž objevíme pokaždé něco nové, co jsme jako ženich s nevěstou neměli šanci vidět ale Martinovi to neuniklo. Martin byl v roli profesionálního fotografa, také měl přátelský a lidský přístup. Stal se součastí svatby nenápadně a nenuceně pronikl mezi hosty, kde přirozeně zapadl. Renáta a Matěj

Lucka & Martin

Lepšího fotografa než Martina jsme si nemohli vybrat:) Moc děkujeme za krásné, přirozené a spontánní fotky:)
Díky jeho přístupu jsme byli při focení uvolnění a vznikly z toho nádherné fotky:)Martin dokázal zachytit na každé fotce emoce, které jsou pro nás tou nejkrásnější vzpomínkou.
Marťo moc děkujeme!

Eliška & Marian

Martina můžeme jenom doporučit všem co chtějí kvalitního fotografa s profesionálním přístupem, flexibilním jednáním a příjemným chováním. Dokázal nás svým přístupem uvolnit, dal nám skvělá doporučení a nakonec z toho samozřejmě vyústily nejkrásnější fotky na památku (jak předsvatební, tak svatební). Proto můžeme jen doporučit a ještě jednou děkujeme.

Kristýna & Marek

Moc děkujeme za perfektní přístup, skvělou atmosféru při focení a nádherné fotky! Velmi jsme si užili jak předsvatební focení, tak svatební focení. Martin výborně vystihl každý důležitý okamžik a za tolik skvělých fotek mu tímto děkujeme. Věříme, že jsme se neviděli naposledy. Vřele doporučujeme! 

Hanka

Pokud si neumíte vybrat, kterého fotografa zvolit, protože jste nároční jako já. Doporučuji Martina! Bez váhání vykouzlí spontánní fotky vašich snů a víte, že vás nikdy nezklame. Dobrý člověk s fotokolty proklatě nízko :) a zasáhne v pravý čas, co víc si přát? Díky mistře za skvělý výlet a výsledek. Hanka s rodinou

Gabi & Francesco

Strasne moc diky za super fotky, uzasne, nadherne..Martas zachytil uplne vsechno, diky fotkam mame zachycen cely den a prehravame si ho hako pribeh. Martin strasne sympaticky typek, byl hned jako nas kamos.
Marti dekujem !!!

Aneta & Martin

Moc děkujeme Marťovi za krásné a romantické fotky, které vykouzlil svým foťákem – jsme z nich nadšeni!  Focení jsme si náramně užili a byli uvolnění, k čemuž určitě pomohlo nejen předsvatební focení, kde jsme se seznámili a naučili spolupracovat, ale především to, že Martin je velmi vstřícný člověk a pohodář každým coulem, takže to bylo velmi příjemné. Do ničeho nás netlačil a nechal vyniknout naše přirozené JÁ :) Moc rádi si focení s ním zopakujeme třeba na naše výročí.
Díky Marťo, bylo to moc fajn! :)

Markéta & Radek

Jako kamaráda znám Mártyho už dlouho a vím, že je férový člověk a pohodář, jako fotografa jsem ho však poznala poprvé a musím přiznat, že nejen dostál mému a manželovu očekávání, ale předčil jej!
Nemá smysl rozepisovat jednotlivé detaily, které nás na jeho fotkách fasinují, pro nás jsou dokonolalé! Prohlížíme si je znovu a znovu už poněkolikáté a stále nás to baví....
Marťo, přejeme ti s Radkem mnoho pracovních i osobních úspěchů, ať se stále posouváš vpřed a šíříš pohodovou atmosféru a ať tvá práce vždy vykouzlí úsměvy na rtech všem zúčastněným tak, jako nám.
Děkujeme! M&R

Katka & Lukas

Prijemny chlapec, ktery se vynasnazil a delal vse co na ocich videl po celou dobu svatby. Nadherne fotky presne podle nasich osobnosti a podle nasich predstav. Davame sest hvezdicek z peti :-)

Hana

Focení s Martinem bylo jedním slovem paráda.

Kromě toho že je talentovaný tak je to hrozný pohodář a sympaťák a proto
se s ním člověk při focení cítil uvolněně a příjemně a to se pak
přeneslo do fotek které jsou užasné 😊.

Moc děkuji za fotky a doufám že zase potkáme. 😊😊😊

Klárka & Pavel

Chtěli bychom moc poděkovat Marťovi za překrásné fotky ať už z předsvatebního focení, tak samozřejmě  ze svatby. Všechny fotky jsou přirozené a zachytí vše tak, jak mají. Celá rodina je z fotek nadšená. Martin je skvělý a příjemný člověk, perfektně se s ním spolupracovalo. Doufám, že jsme se neviděli naposled. Ještě jednou moc děkujeme a měj se krásně :)

Barbie & Filip

Ďakujeme za príjemné a zároveň profesionálne fotenie. Ak si nieste istí, Martin Vás navedie, ak viete čo chcete Martin je otvorený a splní aj konkrétne predstavy. :) Fotky sú živé a dojímavé. Martin fotil našu svadbu, pri fotení ženícha a nevesty bola skvelá uvoľnená atmosféra, pri všetkom ostatnom Martin dokázal zachytiť čokoľvek dôležité a fotky sú proste perfektné. Vybrali by sme si ťa znova. ĎAKUJEME !!!

Lucka & Jarda

Rádi bychom mnohokrát poděkovali za překrásné fotky, Martin je pravý profesionál na svém místě a focení s ním pro nás byl velký zážitek, na který budeme rádi vzpomínat a v budoucnu si focení zajisté zopakujeme :) Komukoliv můžeme jedině doporučit!!

Jana

Děkuju nejen za spontánní a přirozené focení, ale i za příjemně strávené odpoledne, které jsem díky díky skvělé atmosféře s Martinem měla.
Pokud někdo chce přirozené, ale zároveň velmi kvalitní a profesionální fotky, doporučuju!!! :-)
Ještě jednou díky, Martine, za krásnou vzpomínku na úžasný Zéland!

Barbora & Dalibor

Mnohokráte děkujeme Martimu za úžasné svatební fotky, které mají duši, sálá z nich příběh nás obou. Dokázal zachytit přirozeně a nestrojeně pocity, které jsou tak jedinečné a právě v tento den. Děkujeme ještě jednou a vřele doporučujeme. Bára a Dali

Petr Derynek

"focení pod Mt Cookem"
Nazdárek,
Já sám fotím několik let a nenechal bych nikdy jen tak někoho vyfotit mne samotného, pokud bych si nebyl jistý jeho kvalitou. A právě tady se spojují hned 3 atributy prošpikované právě onou kvalitní prací! Martin je srdcem kamarád, duchem zapálený fotograf a tudíž jeho finální výsledek evokuje absolutní profesionalitu! Bez delšího přemýšlení nemohu napsat nic jiného, nežli pozitivum nad jeho celkovým přístupem k fotografii! Chlape, jsi vážně třída s obrovským spektrem vědomostí. Díky, příště zase!

Adela & Tom

Touto cestou by jsme radi doporucili sluzeb Martina, velmi prijemna spoluprace :) a uvolnena atmosfera... I kdyz nam vubec nepralo pocasi, podarilo se mu udelat nekolik krasnych fotek a jeste jsme se paradne pobavili. Jeste jednou moc dekujeme Martine a urcite jsme se nevideli naposled ;)

Radka & Vasek

Pokud nekdo uvazujete o vyfoceni, oslovte jedine a okamzite Martina! Profesional kazdym coulem ... vybral lokaci, cas kvuli svetlu, vyborne napady, snadna komunikace .... a vysledkem jsou nadherne a naprosto prirozene fotky. I presto ze se muj pritel nerad foti, sel by do foceni s Martinem okamzite znovu. Diky moooc Martine! Bylo nam cti! Fotky jsou naprosto dokonale, jsme z nich fakt nadseni!

Lucie & Jakub

Focení s Martinem byla naprosto přirozené, je to profesionál každým coulem. Při focení si ani neuvědomíte, že se fotíte. Za to může osobitý přístup, spontánní nápady, lidské pochopení a vstřícnost při focení - jednoduše kamarádská a domácká nálada. Ještě jednou děkujeme za nádherné fotky a rychlé dodání. V budoucnu určitě jeho služby využijeme a s přítelem jedině doporučujeme. Díky Martine! :)

Romana & Ludek

objektivně to bylo božíí :-) celý den jsme si užili a díky klukům Marťovi a Patrikovi máme úžasné originální fotky a video. Focení bylo pohodové a přesto profesionální se spoustou super nápadů. Perfektní přístup a komunikace. Snad to nebylo naposledy.. Jsme moc spokojeni a můžeme jen doporučit! Díky

Kristýna Swanky

Profesionál před kterým se nebudete stydět. Přirozené a krásné fotky jsou potom výsledkem pohodové atmosféry focení. Martina jsem využila na komerční focení i osobní focení a v obou případech naprostá spokojenost jak s celkovým profesionálním přístupem, tak s výslednými fotografiemi.

Korticka

Profesionalni a pritom nesmirne pohodove foceni s Martinem...krasne fotky.rychle dodani.opravdu spokojenost a doufam ze zase nekdy ;) diky Marťo

Jana Suszkova

Martine, díky za skvělé focení... Doufám, že spolupráce s Tebou nebyla poslední a budeme pokračovat zase i s mimčem 😉 Vřele všem doporučuji. Je to krásný zážitek, rychlé zpracování a hlavně uchování nádherných vzpomínek.

Staňa & Verča

Využili jsme služeb k nafocení našeho svatebního dne a nejen výsledek, ale i samotné focení bylo super. Pozitivní a kamarádský přístup, profesionalita, to vše způsobilo pohodu a přirozenost, která je vidět i na fotkách. Výborná komunikace a taky rychlost dodání se nám taky líbila. Jsme moc spokojení. Děkujeme.

Denisa Boháčová

Focení bylo profesionální a přitom moc pohodové. Jde o naše první rodinné fotky a jsou překrásné. Focení si určitě zase zopakujeme. Moc děkujeme. Opravdu můžeme jen doporučit.

Nataly & Cole

Martin shot our wedding in October and we were extremely impressed with his professionalism. He managed to capture private moments without being intrusive and he was very diligent and methodical. Then came the photos which took almost no time at all and they are utterly exquisite! This boy has some real talent- and he really has honed his craft. Martin definitely has our highest recommendation.

Hana & Honza

Focení s Martinem bylo nezapomenutelné. Zdokumentoval náš svatební den s maximálním nasazením, naplánoval místa k focení a jeho profesionální přístup i optimismus se promítl do nádherných fotografií, které zůstanou vzpomínkou na celý život. Brzy se těším třeba na těhotenské focení
:-) Neumím si představit lepšího fotografa pro zachycení těchto nádherných okamžiků. Díky Martine

Jeremy Russell

Martin was a pleasure to work with. Two Studios completed a photoshoot for Wealth Clothing Co. The photos came out brilliant in such a high quality. I would highly recommend him for all photography needs.

Jana & Petr

Uzasne,pratelske a profesionalni jednani. Pokud chcete originalni a nadhernou vzpominku,tak doporucuji.Prizpusobil misto i dobu foceni. Rychle a vrele jednani,bez jakehokoliv problemu. Foceni je uvolnene,napadite a uzasne. Velice doporucuji. Jsme spokojeni a nadale budeme doplnovat krasne fotografie do rodinneho alba.

Misha Kacalkova

Naprosto perfektní přístup, profesionalita a úžasné fotky. Nemám slov. Z naší strany absolutní spokojenost . Už se těším na další spolupráci.

1 / 1

Please reload

martythephotographerW3.png
bottom of page